Działka rolna
Jastrzębia, małopolskie
- 70 150 zł
- 6 400 m²
- 10,96 zł/m²
Ewelina Michalik
Skontaktuj się
Działka rolna
Jastrzębia, małopolskie
zaktualizowane:
30 marca 2026
Działka rolna
Zaktualizowane: 30 marca 2026
70 150 zł 6 400 m² 10,96 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 70 150 zł (10,96 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: rolna, 6 400 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda w drodze, gaz
- Źródło: biuro nieruchomości: KNC Nieruchomości Sp. z o.o., zaktualizowane: 30.03.2026
- numer ogłoszenia: 2369/13924/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jastrzębia, Ciężkowice, tarnowski, małopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
Działka rolna 64 ar Jastrzębia
Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia.
Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną. Teren odpowiedni pod uprawy rolne lub jako grunt pod przyszłą inwestycję.
Spokojna okolica, w sąsiedztwie pola oraz rozproszona zabudowa.
Ewelina Michalik
tel. (...)